Activstar - Activ Nano sprej

Objem 50 ml

500 aplikácií

Širokospektrálne využitie. Je vyrobený nanotechnológiou, garantujúcu vysokú kvalitu a stabilitu produktu.

Má silné antibakteriálne a protivírusové účinky. Activnano spray od Activstar obsahuje koloidné striebro v nano kvalite.

Použitie – zdravé čistenie a upratovanie. Nastriekame activnano spray na handričku a môžeme čistiť ekologicky a zdravo.

Vlastníte difuzér: nakvapkáme do difuzéra 5 – 15 kvapiek activnano spreju, podľa veľkosti priestoru.

Porezali ste sa: nastriekame na ranu niekoľkokrát za deň, rýchlejšie sa zahojí. Je to širokospektrálny pomocník.

Materiál

Koloidné striebro

Koloidné striebro

Má silné antibakteriálne a protivírusové účinky.

Ničí viac ako 650 druhov patogénov.

Technológia
Sklo

§ Nariadenie EP 1924 2006, NARIADENIE KOMISIE EU č. 1047 2012, Nariadenie 432 2012, Stanovisko UVZ SR 04.04.2013, Stanovisko UVZ SR 18.06.2013 §

Informácie uvedené na stránkach sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov. Uvedené informácie sú prezentované len so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania a informácií. Slobodu prejavu a právo na informácie zaručuje Ústavný zákon. Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

0