Activstar - Activ Hair

Produkt je dostupný v externom sklade
Objem 150 ml

1000 - 1100 aplikácií

Prispieva k posilneniu vlasových folikulov a k rastu vlasov, obmedzuje ich oslabenie a vypadávanie. Podporuje rast vlasov jednoduchým ošetrením.

Dávkovanie: Aplikujte postrek na vlasovú časť hlavy a jemne vymasírujte.

Materiál
 

Zelený čaj - Camelia sinensis, Žihľava dvojdomá - Urtica dioica, Žeňšeň päťlistý - Gynostemma pentaphyllum, Indický egreš - Embilika officinalis, Lopúch väčší - Arctium lappa, Breza bradavičnatá - Betula pendula, Koloidný zinok, Etanol, Voda

Zelený čaj - Camelia sinensis

Má silný osviežujúci účinok na organizmus, pri vysokom pracovnom výkone, alebo dlhodobej psychickej záťaži.

Žihľava dvojdomá - Urtica dioica

Podporuje normálnu funkcia prostaty, kardiovaskulárneho systému a nezameniteľnej činnosti obličiek. Zachováva vitalitu a energiu.

Žeňšeň päťlistý - Gynostemma pentaphyllum

Je zaraďovaný medzi antioxidanty, adaptogény a antistresory či harmonizátory. Priaznivo ovplyvňuje funkcie celého organizmu a prispieva k zdravým a silným vlasom.

Indický egreš - Embilika officinalis

Je doporučovaný k vyživovaniu všetkých telesných tkanív (aj vlasov a vlasových folikulov), má aj dezinfekčné vlastnosti.

Lopúch väčší - Arctium lappa

Dlhé roky sú známe jeho priaznivé účinky na rast vlasov, pomáha aj pri ich vypadávaní a proti lupinám.

Breza bradavičnatá - Betula pendula

Podporuje rast vlasov a hlavne ich správnu, zdravú výživu.

Koloidný zinok

Nachádza sa v každej bunke. Je potrebný pri syntéze DNK (genetického materiálu) a vytváraní nových tkanív.

Etanol
Voda

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.