Bewit - Zmes PRO NO

5 ml
18,15 €
Na sklade: 1

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojím synergickým spojením a pôsobením môže byť podporou pri ochrane pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho i vnútorného prostredia. Môže pomôcť pri harmonizácii na úrovni tela, mysle i ducha.

Dajte si do difuzéra pár kvapiek zmesi BEWIT PRO NO a nechajte ju pôsobiť na svoje telo a myseľ. Vybrané zložky tejto zmesi môžu byť podporou organizmu pri jeho samotvorbe oxidu dusnatého.

Využite silu myšlienky a podporte svoje telo i myseľ pozitívne afirmácií: "Moje telo si samo tvorí dostatok oxidu dusnatého, ktorý podporuje zdravie mojich ciev a zdravie celého kardiovaskulárneho systému. Som vitálny. Som zdravý (á)."

Materiál
 

Boswellia serrata - kadidlo, Céder himalájsky

Boswellia serrata - kadidlo Boswellia serrata - kadidlo

Najdôležitejšou účinnou látkou kadidla je 11-keto kyselina boswellová KBA a AKBA, ktorá inhibuje enzým 5-lipooxygenázu a tým predchádza ochoreniam srdca, mŕtvici, onkologickým ochoreniam a aj Alzheimerovej chorobe.

Céder himalájsky

Dodáva silu v časoch krízy a pomáha zvládnuť vypäté emócie.

 

Citrón (Citrus limonum oil), Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil), Citrónová tráva (Cymbopogon citratus oil), Pomaranč červený (Citrus sinensis oil), Kadidlo (Boswellia serrata oil), Grapefruit (Citrus paradisi oil), Céder Himalájsky (Cedrus deodara oil), Kurkuma list (Curcuma longa oil), Bazalka (Ocimum basilicum oil), Pačuli (Pogostemon cablin oil), Levanduľa Kašmír (Lavandula angustifolia oil), Majorán (Origanum majorana oil), Benzoin (styrax benzoin oil), Bazalka posvätná (Ocimum sanctum oil), Zázvor (Zingiber officinalis oil), Šalvia muškátová (Salvia sclarea oil), Mandarínky (Citrus reticulata oil), Medovka (Melissa officinalis oil), Slamienka Francúzska (Helichrysum italicum oil), Myrha (Commiphora myrrha oil), Ruža stolistá (Rosa centifolia oil), Ruža damascénska (Rosa damascena oil)

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.