Bewit - Zmes 3S

Produkt je dostupný v externom sklade

Táto zmes vzácnych esenciálnych s olejov v CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) so silnou vôňou sa môže stať vaším najlepším priateľom a počas relatívne krátkej doby zmeniť váš život. Vystavte stopku prokrastinácii.

K vytvoreniu tejto nádhernej kompozície inšpirovala zakladateľa a CEO BEWIT, Jiřího Černota, samurajský zásada, ktorú títo bojovníci používajú po stáročia. Ak chceš niečo urobiť, počítaj do 3 a urob to. Odtiaľ teda názov 3S - tri sekundy, tri kroky (Steps).

Mnohí z nás pracujú na svojej zmene, transformáciu, na svojom osobnom rozvoji. To predpokladá používať svoje myslenie a cítenie. Hlavným prvkom našej životnej zmeny a nášho pokroku sú ale naše činy. Naše životy menia naše činy. To platí pre jednotlivcov i pre celú spoločnosť. Jedno z tajomstiev úspechu je: začať. Odvážnu ašpirácií tejto BEWIT zmesi je zmeniť svet tak, že pomôže zmeniť jednotlivca. Paul Brunton kedysi vyhlásil: "Bez lepších ľudí nebude lepší svet".

  • Jednotlivé esencie tejto vyváženej zmesi môžu podporiť našu schopnosť sa rýchlo rozhodnúť a vytrvať. Začať a pokračovať.
  • BEWIT 3S môže podporiť našu pevnú vôľu a môže napomôcť prekonať prokrastináciu.
  • Môže pôsobiť na úrovni fyzickej, mentálnej, emočnej.
  • Môže podporovať našu imagináciou a kreativitu.

Prebuďte v sebe samuraja, vytvorte si pomocou zmesi BEWIT 3S čuchovú kotvu a vyneste na povrch svoj skrytý potenciál. Narodili sme sa, aby sme zvíťazili. Je možné, že sa zmes BEWIT 3S stane vaším najobľúbenejším parfumom.

Využite silu myšlienky a podporte svoje telo i myseľ pozitívnym tvrdením: "Radujem sa a konám v súlade so svojou intuíciou, svojimi inšpirovanými činmi mením svoj život."

Materiál
 

Céder himalájsky, Bergamot - Citrónovník bergamotový

Céder himalájsky

Dodáva silu v časoch krízy a pomáha zvládnuť vypäté emócie.

Bergamot - Citrónovník bergamotový

Bergamotová vôňa vo vás znovu prebudí spontánnosť a optimizmus, odpočinutie a bezstarostnosť.

 

Pomaranč červený (Citrus sinensis oil), Benzoin (styrax benzoin oil), Pačuli (Pogostemon cablin oil), Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil), Céder Himalájsky (Cedrus deodara oil), Palmarosa (Cymbopogon martinii oil), Citrón (Citrus limonum oil), Bazalka (Ocimum basilicum oil), Pomaranč (Citrus sinensis oil), Ružové drevo (Aniba rosaeodora oil), Bergamot (Citrus bergamia oil), Rozmarín (Rosmarinus officinalis oil), Smrek (Picea abies oil), Kopaiva (Copaifera officinalis oil), Kadidlo (Boswellia carterii) (Boswellia carterii oil), Rumanček Kamilkový (Matricaria chamomilla oil), Neroli (Citrus aurantium oil), Kadidlo posvätné (Boswellia sacra) (Boswellia sacra oil), Palo Santo (Kopál voňavý) (Bursera graveolens oil)

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.