Baobab – opičí chlieb

Čítať viac

Ovocie stromu baobab – opičí chlieb, pochádza z Južnej Afriky, Botswany, Namíbie, Mozambiku, Zimbabwe a Madagaskaru. Baobab, jeden z najstarších stromov na svete. V Afrike je známy ako strom života.

Jedinečný vitamín K2 - 2. časť

Čítať viac

Doplnkový vitamín K2 existuje v niekoľkých formách, ale najbežnejšie sú syntetický menachinón-4 (MK-4) a prírodný a prírodne identický syntetický menachinón-7 (MK-7).

Jedinečný vitamín K2. Zdroj sily našich Predkov

Čítať viac

Bolí vás často chrbát, hlava aj iné časti tela a cítite sa slabí a unavení? Nemusí to byť choroba, ani dôsledok zlého stravovania. Vitamín K2 chýba v celej populácii, pretože sa nenachádza ani v krmive pre zvieratá.

Fonio - superpotravina ako kaša

Čítať viac

Výživný, organický a bezlepkový fonio puding, alebo fonio kaša (acha) je mliečna kaša na báze fonia. Tradične sa podáva na raňajky v Nigérii a vo zvyšku západnej Afriky.

O podstate chorôb - 2. časť

Čítať viac

Prekvapivo, takmer všetky naše vážne choroby sú výsledkom nášho pôsobenia našich energetických polí informačných vírusov.

O podstate chorôb

Čítať viac

V skutočnosti každá choroba predtým, ako sa rozvinie vo fyzickom tele človeka, preniká do jeho jednotlivých energo-informačných polí vo forme informačného poľa a ovplyvňuje zodpovedajúce telá človeka.