Droždie je smrtiacou zbraňou namierenou proti ľuďom

Čítať viac

Jedným zo zázrakov nášho organizmu je proces regenerácie. Napríklad, ak sa odstráni 70% pečene, tak sa ona po 3-4 týždňoch môže úplne zotaviť. Črevný epitel sa obnovuje každých 5-7 dní, vrchná vrstva pokožky sa veľmi rýchlo mení a obnovuje, atď.

Prečo sa v škole už neučí kaligrafia a ako to súvisí so zdravím ?

Čítať viac

Pri štúdiách kníh abecedy, v Rusku azbuky, pre roky 1959, 1962, 1980 a 2011, bola zjavná tendencia, ktorá jednoznačne vylúčila kaligrafiu zo vzdelávacieho procesu. Nastáva otázka, prečo sa tak stalo? Tu je niečo zaujímavé, čo si našiel autor tohto článku na na internete:

Záhadné vírusy - 2. časť

Čítať viac

Dr. Stefan Lanka je v tejto oblasti kráľom. Je nemeckým biológom a virológom, ktorý pochopil, že sme boli oklamaní v ohromnom meradle, pokiaľ ide o povahu vírusu.

Záhadné vírusy

Čítať viac

V pozadí akejkoľvek pandémie vždy existuje dlhý rad domnienok, na ktorých sú založené lekárske správy a následné politické a právne rozhodnutia. Tieto domnienky sú ťažko rozoznateľné, pretože sú bežne vykazované ako fakty.

Projekčné zóny vnútorných orgánov podľa profesora Ogulova - 2. časť

Čítať viac

Projekčné zóny vnútorných orgánov na chrbtici

Projekčné zóny vnútorných orgánov podľa profesora Ogulova

Čítať viac

Alexander Timofejevič Ogulov – profesor a doktor ľudovej medicíny, je prezidentom Profesionálnej Asociácie viscerálnych terapeutov a generálnym riaditeľom Učebno-liečebného centra Predteča. Zakladateľ a výskumník viscerálnej terapie – masáž brucha – masáž vnútorných orgánov cez prednú stenu brucha. Začiatok profesionálneho výskumu v oblasti viscerálnej terapie od roku 1985. Má viac ako 20 000 prívržencov v mnohých krajinách sveta.