Activstar - Activ Omega 3-6-9

kus
36,99 €
Objem 250 ml

90 kapsúl

Omega 3-6-9 obsahuje EPA (kyselinu eikozapentaénovú) a DHA (kyselinu dokozahexaénovú):

  • Gama-linolénová (GLA) kyselina môže udržať zodpovedajúcu hladinu cukru v krvi, podporiť správne vylučovanie cez hrubé črevo, uchovať jedinečnosť ženských prsníkov a náležitej štruktúry pokožky bez melanómov, uchováva pohyblivosť kĺbov, funkčnosť cievneho riečištia, s primeraným krvným tlakom, zvlhčuje a zvláčňuje suchú svrbivú pokožku.
  • Alfa-linolénová (ALA) pravdepodobne pomáha redukovať reakciu na zvýšenú citlivosť organizmu na rôzne podnety z vonkajšieho aj vnútorného prostredia.
  • EPA má schopnosť pomáhať pri kvalitatívnom ovládaní svalstva srdca.
  • DHA môže pomôcť zachovať mentálny aparát rozumného vývoja organizmu.

 

  • EPA a DHA sú dynamické duo biologicky dostupných omega 3. Ich spoločné užívanie môže ponúknuť lepšie výhody.
  • DHA a EPA prispievajú k udržaniu normálneho krvného tlaku.
  • DHA a EPA prispievajú k udržaniu normálnej hladiny triglyceridov v krvi.
  • DHA prispieva k zachovaniu dobrého zraku.
  • EPA a DHA prispievajú k jedinečnej funkcii srdcového svalu.

 

Obsahuje vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Dávkovanie: 1-2 kapsule denne

Materiál
 

Vitamín E (Dl-alpha tocopherol acetate), Borákový olej (20% GLA), Ľanový olej (55% ALA), Voda, Glycerol, Sójový olej

Vitamín E

Ako biologický antioxidant chráni bunky pred starnutím a voľnými radikálmi. Spomaľuje proces starnutia a zvyšuje odolnosť ľudského organizmu.

Borákový olej

Má výrazné rekonštrukčné a hojivé účinky. Dobré hydratačné účinky pri suchej a popraskanej pokožke.

Ľanový olej
Voda
Glycerol

Zahusťovadlo (E 422)

Sójový olej
 

Rybí olej - omega 3 nenasýtené mastné kyseliny (18% EPA, 12% DHA EE)
hovädzia želatína

Technológia
Plast - PET Plast - PET

Polyetyléntereftalát (skratky PETPTEPETEPETP resp. PET-P) je termoplast zo skupiny polyesterov, ktorý sa používa často ako obalový materiál na potraviny, nápoje a iné kvapaliny.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.