Activstar - Activ Omega 3-6-9

Varianty

kus
36,00 €
Objem 250 ml

90 kapsúl

Omega 3-6-9 obsahuje EPA (kyselinu eikozapentaénovú) a DHA (kyselinu dokozahexaénovú), z ktorých obe majú priaznivý účinok na vaše zdravie.

  • Gama-linolénová (GLA) kyselina je dôležitá pre cukrovkárov. Má preventívne účinky pri liečbe rakoviny hrubého čreva, prsníka a kožného melanómu, reumatoidnej artritídy, aterosklerózy, zvýšeného krvného tlaku a suchej svrbivej pokožky.
  • Alfa-linolénová (ALA) kyselina hrá dôležitú úlohu v prevencii a liečbe aterosklerózy, zvýšeného krvného tlaku, alergii a zápalových procesov.
  • EPA podporuje zdravie srdca.
  • DHA pomáha udržať mentálne zdravie.

 

  • EPA a DHA sú dynamické duo biologicky dostupných omega 3. Ich spoločné užívanie môže ponúknuť lepšie výhody.
  • DHA a EPA prispievajú k udržaniu normálneho krvného tlaku.
  • DHA a EPA prispievajú k udržaniu normálnej hladiny triglyceridov v krvi.
  • DHA prispieva k zachovaniu dobrého zraku.
  • EPA a DHA prispievajú k správnej funkcii srdca.

 

Obsahuje vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Dávkovanie: 1-2 kapsule denne

Materiál

Rybí olej - omega 3 nenasýtené mastné kyseliny (18% EPA, 12% DHA EE)
hovädzia želatína

Vitamín E (Dl-alpha tocopherol acetate), Borákový olej (20% GLA), Ľanový olej (55% ALA), Voda, Glycerol, Sójový olej

Vitamín E

Ako biologický antioxidant chráni bunky pred starnutím a voľnými radikálmi. Spomaľuje starnutie a zvyšuje odolnosť ľudského organizmu.

Borákový olej

Má výrazné protizápalové a hojivé účinky. Dobré hydratačné účinky pri suchej a popraskanej pokožky

Ľanový olej
Voda
Glycerol

Zahusťovadlo (E 422)

Sójový olej
Technológia
Plast - PET Plast - PET

Polyetyléntereftalát (skratky PETPTEPETEPETP resp. PET-P) je termoplast zo skupiny polyesterov, ktorý sa používa často ako obalový materiál na potraviny, nápoje a iné kvapaliny.

Podobné produkty

§ Nariadenie EP 1924 2006, NARIADENIE KOMISIE EU č. 1047 2012, Nariadenie 432 2012, Stanovisko UVZ SR 04.04.2013, Stanovisko UVZ SR 18.06.2013 §

Informácie uvedené na stránkach sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov. Uvedené informácie sú prezentované len so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania a informácií. Slobodu prejavu a právo na informácie zaručuje Ústavný zákon. Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

0