28,99 €

Varianty

60 kapsúl
28,99 €
Váha 30 g

Detoxikácia a prečistenie pečene. Prispieva k jej správnej funkcii a dobrému tráveniu.

Dávkovanie: 2 kapsuly denne, zapiť pohárom vody

Materiál
 

Vitamín B8 - Cholín (43 mg, bitartrát), Kurkumín (100 mg, extrakt 20:1), Ostropestrec mariánsky (200 mg, extrakt 80% silymarínu), Oxid titaničitý

Vitamín B8 - Cholín

Prispieva k udržaniu normálnej funkcie pečene.

Kurkumín

Kurkumín má silnú antioxidačnú schopnosť redukovať zápaly, infekcie a rakovinu. Podporuje normálne trávenie a činnosť pečene.

Ostropestrec mariánsky

Je antioxidant, prispieva k prečisteniu a správnej funkcii pečene.

Oxid titaničitý

Farbivo

 

Želatínová kapsula, horečnaté soli mastných kyselín

Technológia
Plast - PET Plast - PET

Polyetyléntereftalát (skratky PETPTEPETEPETP resp. PET-P) je termoplast zo skupiny polyesterov, ktorý sa používa často ako obalový materiál na potraviny, nápoje a iné kvapaliny.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0