Superion Herbs - Sibírska čaga

Produkt je nedostupný

Špeciálnou metódou dvojitej extrakcie získaný výťažok zo 100% Sibírskej Čagy

  • Obsah polysacharidov min. 40%
  • Obsah triterpenoidov min. 4%
  • 100% čistý extrakt, neobsahuje plnidlá ani konzervačné látky

Balenie: 90 toboliek x 500 mg tj. 45g (balenie vystačí na 3 mesiace užívania)

Dávkovanieprvý týždeň 1 tobolka ráno cca 20 minút pred raňajkami, od druhého týždňa 1 tobolka ráno cca 20 minút pred raňajkami a 1 tobolka popoludnie medzi jedlami. Tobolky je najlepšie zapiť vlažnou alebo teplou tekutinou.

 

 

 

Materiál
 

Čaga - Ryšavec šikmý (500mg)

Čaga - Ryšavec šikmý Čaga - Ryšavec šikmý

Z hľadiska obsiahnutých látok sú najdôležitejšie polysacharidy, polyfenolické látky a triterpenoidy lanostanového typu.

 

rastlinné tobolky

Dokumentácia

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.