Activstar - Activ C sprej

(Citrus)

Varianty

50ml
19,00 €

Alternatívy

500 aplikácií

Vitamín C v sprejovej forme pôsobí pozitívne na vitalitu a regeneráciu organizmu. Prispieva k regenerácii pokožky, jej sviežosti a pružnosti.

Použitie : Nastriekajte 2 – 3 streknutia na zápästie alebo pokožku tváre a nechajte pôsobiť.

Upozornenia : Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte vnútorne ! Nestriekajte do očí ! Po aplikácii sa vyhnite priamemu slnečnému žiareniu.

Skladovanie : Uchovávajte v suchu, na tmavom mieste pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom !

Materiál

Voda, kyselina L-askorbová 50mg/ml, citrónová esencia, pomarančová esencia

Vitamín C - kyselina askorbová

Vitamín C - kyselina askorbová Vitamín C - kyselina askorbová

Podporuje celkovo dobrý zdravotný stav a chráni telo pred infekciami, traumami a stresom. Pôsobí ako antioxidant. Podieľa sa na vytváraní kolagénu. Pleť potrebuje vitamín C.

Vyfajčenie 1 cigarety dokáže spotrebovať 120 mg vitamínu C, prežitie veľkej emócie až 2000 mg.

§ Nariadenie EP 1924 2006, NARIADENIE KOMISIE EU č. 1047 2012, Nariadenie 432 2012, Stanovisko UVZ SR 04.04.2013, Stanovisko UVZ SR 18.06.2013 §

Informácie uvedené na stránkach sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov. Uvedené informácie sú prezentované len so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania a informácií. Slobodu prejavu a právo na informácie zaručuje Ústavný zákon. Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

0