Varianty

230g
42,00 €
Váha 230 g

60 dávok

Unikátna zmes synergicky pôsobiacich prírodných látok a informácie o ich klinických štúdiách a skúsenostiach pri regenerácii buniek, tiež kmeňových buniek, pri podpore krvotvorby a pri posilňovaní imunity organizmu.

Dávkovanie : 1 dávku denne, dobre rozpustiť v 3 dl vody

Materiál

Pomarančová aróma, pomarančový prášok

Resveratrol (50 mg, 50%), Beta Glucan (500 mg, kvasničný 70%), Vitamín C - kyselina askorbová (240 mg, (L)), Acerola - Malpighia glabra, Echinacea purpurová - Echinacea purpurea (40 mg), Brusnica kanadská (20 mg, extrakt 5:1), Kurkumín (35 mg, 4%), Selén (0.0275mg, L-seleno-methionin), Zinok (5 mg, mliečnan), Vitamín B9 - Kyselina listová (0.2 mg), Vitamín B12 (0.0025mg), Stévia - Stevia rebaudiana (glikozidy), Inulín, Maltodextrín, Sukralóza, Uhličitan horečnatý, Kyselina citrónová

image Resveratrol

Resveratrol patrí k látkam so silným antioxidačným účinkom, potláča zlý LDL cholesterol a zvyšuje podiel dobrého HDL cholesterolu, má protinádorové účinky.

Beta Glucan

Je schopný aktivovať imunitný systém, optimalizovať jeho funkcie do normálnej a prirodzenej úrovne.

image Vitamín C - kyselina askorbová

Podporuje celkovo dobrý zdravotný stav a chráni telo pred infekciami, traumami a stresom. Pôsobí ako antioxidant. Podieľa sa na vytváraní kolagénu. Pleť potrebuje vitamín C.

Vyfajčenie 1 cigarety dokáže spotrebovať 120 mg vitamínu C, prežitie veľkej emócie až 2000 mg.

Acerola - Malpighia glabra

Vedecké výskumy ukázali, že acerola je schopná zvýšiť účinky iných výživových doplnkov, pomáha zvýšiť ich antioxidačné účinky.

Echinacea purpurová - Echinacea purpurea

Výťažky z Echinacei využíva medicína pri prevencii a liečbe vírusových, infekčných a zápalových ochorení. Urýchľuje hojenie rán.

 
Brusnica kanadská

Sú účinné vďaka množstvu cenných látok, medzi nimi sú aj také, ktoré majú výnimočné vlastnosti. Majú antikarcinogénny účinok.

Kurkumín

Kurkumín má silnú antioxidačnú schopnosť a je prírodný bojovník proti zápalom, infekciám a rakovine. Podporuje normálne trávenie a činnosť pečene.

Selén

Pôsobí ako antioxidant blokujúci škodlivé molekuly nazývané voľné radikály, ktoré poškodzujú DNA.

Zinok

Nachádza sa v každej bunke. Je potrebný pri syntéze DNA (genetického materiálu) a vytváraní nových tkanív.

(viď Laktát zinočnatý)

Vitamín B9 - Kyselina listová

Patrí medzi najvýznamnejšie vitamíny. Je prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá je dôležitá pre tvorbu DNA a syntézu RNA (nukleových kyselín), ktoré sú dôležité pre rast a delenie všetkých buniek v organizme. Zvýšenú pozornosť jeho užívaniu by mali venovať ľudia pod neustálym stresom.

Vitamín B12

Je nositeľom životnej energie.

Stévia - Stevia rebaudiana

Toto prírodné sladidlo nemá žiadne kalórie, je perfektným pomocníkom pre chudnutie.

Inulín

Čakanková vláknina - má prebiotický efekt. Jeho kalorická hodnota je veľmi nízka až nulová, nezvyšuje hladinu krvného cukru.

Maltodextrín
Sukralóza
Uhličitan horečnatý

Protihrudkujúca látka.

Kyselina citrónová

Regulátor kyslosti

§ Nariadenie EP 1924 2006, NARIADENIE KOMISIE EU č. 1047 2012, Nariadenie 432 2012, Stanovisko UVZ SR 04.04.2013, Stanovisko UVZ SR 18.06.2013 §

Informácie uvedené na stránkach sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov. Uvedené informácie sú prezentované len so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania a informácií. Slobodu prejavu a právo na informácie zaručuje Ústavný zákon. Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

0