Activstar - Activ Cell

230g
41,99 €
Váha 230 g

60 dávok

Unikátna zmes synergicky pôsobiacich prírodných látok a informácie o ich klinických štúdiách a skúsenostiach pri regenerácii buniek, tiež kmeňových buniek, pri podpore krvotvorby a pri posilňovaní imunity organizmu.

Dávkovanie : 1 dávku denne, dobre rozpustiť v 3 dl vody

Materiál
 

Resveratrol (50 mg, 50%), Beta Glucan (500 mg, kvasničný 70%), Vitamín C - kyselina askorbová (240 mg, (L)), Acerola - Malpighia glabra, Echinacea purpurová - Echinacea purpurea (40 mg), Brusnica kanadská (20 mg, extrakt 5:1), Kurkumín (35 mg, 4%), Selén (0.0275mg, L-seleno-methionin), Zinok (5 mg, mliečnan), Vitamín B9 - Kyselina listová (0.2 mg), Vitamín B12 (0.0025mg), Stévia - Stevia rebaudiana (glikozidy), Inulín, Maltodextrín, Sukralóza, Uhličitan horečnatý, Kyselina citrónová

Resveratrol Resveratrol

Resveratrol patrí k látkam so silným antioxidačným účinkom, harmonizuje celkový cholesterol a môže uviesť organizmus do stavu bez nádorov.

Beta Glucan

Je schopný aktivovať imunitný systém, optimalizovať jeho funkcie do normálnej a prirodzenej úrovne.

Vitamín C - kyselina askorbová Vitamín C - kyselina askorbová

Podporuje celkovo dobrý zdravotný stav a chráni telo pred infekciami, traumami a stresom. Pôsobí ako antioxidant. Podieľa sa na vytváraní kolagénu. Pleť potrebuje vitamín C.

Vyfajčenie 1 cigarety dokáže spotrebovať 120 mg vitamínu C, prežitie veľkej emócie až 2000 mg.

Acerola - Malpighia glabra

Vedecké výskumy ukázali, že acerola je schopná zvýšiť účinky iných výživových doplnkov, pomáha zvýšiť ich antioxidačné účinky.

Echinacea purpurová - Echinacea purpurea

Výťažky z Echinacei sú využívané pri prevencii vírusových, infekčných a zápalových ochorení. Urýchľuje hojenie rán.

 
Brusnica kanadská

Sú účinné vďaka množstvu cenných látok, medzi nimi sú aj také, ktoré majú výnimočné vlastnosti. Majú antikarcinogénny účinok.

Kurkumín

Kurkumín má silnú antioxidačnú schopnosť redukovať zápaly, infekcie a rakovinu. Podporuje normálne trávenie a činnosť pečene.

Selén

Pôsobí ako antioxidant blokujúci škodlivé molekuly nazývané voľné radikály, ktoré poškodzujú DNK.

 

 

Zinok

Nachádza sa v každej bunke. Je potrebný pri syntéze DNK (genetického materiálu) a vytváraní nových tkanív.

(viď Laktát zinočnatý)

Vitamín B9 - Kyselina listová

Patrí medzi najvýznamnejšie vitamíny. Je prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá je dôležitá pre tvorbu DNK a syntézu RNA (nukleových kyselín), ktoré sú dôležité pre rast a delenie všetkých buniek v organizme. Zvýšenú pozornosť jeho užívaniu by mali venovať ľudia v neustálom strese.

Vitamín B12

Je nositeľom životnej energie.

Stévia - Stevia rebaudiana

Toto prírodné sladidlo nemá žiadne kalórie, je perfektným pomocníkom pri chudnutí.

Inulín

Čakanková vláknina - má prebiotický efekt. Jej kalorická hodnota je veľmi nízka až nulová, nezvyšuje hladinu krvného cukru.

Maltodextrín
Sukralóza
Uhličitan horečnatý

Protihrudkujúca látka.

Kyselina citrónová

Regulátor kyslosti

 

Pomarančová aróma, pomarančový prášok

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.