Bewit - Čerešňový olej

Produkt je dostupný v externom sklade

Rastlinný, za studena lisovaný olej v BIO kvalite. Rastlinné oleje sú nazývané tekutým svetlom. Sú zásobárňou energie a mnohých jedinečných látok a živín.

Použitie ako surovina.

Za studena lisovaný jedlý jednodruhový olej. Hoci tento olej nie je príliš známy, obsahuje veľa prospešných látok a je vhodný ako pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Jeho chuť a vôňa nemá žiadnu podobnosť s jeho ovocím.

  • Bohatý je predovšetkým na kyselinu linolovú, potvrdený laboratórny obsah je cez 45%.
  • Ďalej tiež kyselina olejová, obsah 40%.
  • Vnútorným užitím oleja tak doplníte nedostatok esenciálnych mastných kyselín.
  • Rovnako ako mrkva obsahuje beta karotén, môže tak ovplyvniť Váš odtieň pleti pri opaľovaní.
  • Na slnku taktiež môže slúžiť ako ochrana proti spáleniu.
  • Dobre sa vstrebáva, na pokožke nezanecháva mastný povlak.

 

Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.