Activstar - Activ NO sprej

150 ml
42,00 €
Objem 150 ml

1000 - 1100 aplikácií

  • L-Arginín je aminokyselina, ktorá sa podieľa v tele na tvorbe oxidu dusnatého NO. Ten má úlohu ako signálna molekula. Pôsobí na úpravu krvného tlaku a stará sa o dobrý stav srdcovo cievneho systému.
  • L-Citruline Malate výrazne zlepšuje prekrvenie svalstva, mäkkých tkanív, rozširuje cievy a dodáva energiu.
  • Betaín účinne znižuje hladinu homocysteínu a tým redukuje riziko srdcových ochorení a infarktu.
  • Hydrolát z kôry borovice píniovej obsahuje silné antioxidanty a vitamíny, ktoré ochraňujú bunky pred účinkami voľných radikálov a znásobujú účinky L-Arginínu.

Dávkovanie: aplikujte prípravok na zápästie, alebo iné pulzné miesta.

Materiál
 

L-arginín alfa-ketoglutarát - AKG, Citrulín Malát (2:1), L-citrulín, Kyselina jablčňá - Malát, Betaín HCL, Hydrolát (borovicový), Voda

L-arginín alfa-ketoglutarát - AKG

Podporuje syntézu svalových bielkovín, stimuluje produkciu vlastného rastového hormónu.

(viď L-arginín)

Citrulín Malát

Citrulín Malát ponúka spôsob zvýšenia výkonu, oddialenie únavy, zrýchlenie regenerácie.

L-citrulín

Zvyšuje energiu a stimuluje imunitný systém.

Kyselina jablčňá - Malát
Betaín HCL

Betaín hydrochlorid je látka, po ktorej prijatí sa zvýši obsah kyseliny chlorovodíkovej v žalúdku.

Hydrolát

Hydroláty, ktoré sa tiež nazývajú kvetové vody, alebo rastlinné vody sú vlastne tekutiny, ktoré vznikajú ako vedľajší produkt pri výrobe esenciálnych olejov.

Voda

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.