Activstar - Activ 3

(čierna ríbezľa)
Produkt je dostupný v externom sklade

Alternatívy

Váha 230 g

60 dávok

Dávkovanie : 1 x denne 1 dávku prášku, dobre rozpustiť v 3 dl vody

Unikátna zmes synergicky pôsobiacich prírodných látok, ktoré aktivujú procesy na zvyšovanie obranyschopnosti organizmu.

Materiál
 

Kordyceps - Cordyceps sinensis (500 mg, 5:1), Shiitake - Lentinula edodes (500 mg, 30%), Reishi - Ganodema lucidum (500 mg, 8:1), Acerola - Malpighia glabra (25% prírodného vitamínu C), Stévia - Stevia rebaudiana (glykozidy steviolu), Vitamín C - kyselina askorbová (80 mg), Inulín, Maltodextrín, Sukralóza, Xantánová guma, Kyselina citrónová

Kordyceps - Cordyceps sinensis Kordyceps - Cordyceps sinensis

Výťažok pomáha pri prechladnutí, zápaloch dýchacích ciest, močových ciest, obnove pečene a obličiek.

Shiitake - Lentinula edodes Shiitake - Lentinula edodes

Vzácna huba upravuje nerovnováhu v horných dýchacích cestách, krvnom obehu a ťažkostiach s pečeňou.

Reishi - Ganodema lucidum Reishi - Ganodema lucidum

Huba Reishi je vďaka svojim schopnostiam v Japonsku a Číne nazývaná aj ako huba večnej mladosti a nesmrteľnosti. Je výnimočná najmä svojimi imuno-stimulačnými schopnosťami.

Acerola - Malpighia glabra

Vedecké výskumy ukázali, že acerola je schopná zvýšiť účinky iných výživových doplnkov, pomáha zvýšiť ich antioxidačné účinky.

Stévia - Stevia rebaudiana

Toto prírodné sladidlo nemá žiadne kalórie, je perfektným pomocníkom pri chudnutí.

Vitamín C - kyselina askorbová Vitamín C - kyselina askorbová

Podporuje celkovo dobrý zdravotný stav a chráni telo pred infekciami, traumami a stresom. Pôsobí ako antioxidant. Podieľa sa na vytváraní kolagénu. Pleť potrebuje vitamín C.

Vyfajčenie 1 cigarety dokáže spotrebovať 120 mg vitamínu C, prežitie veľkej emócie až 2000 mg.

Inulín

Čakanková vláknina - má prebiotický efekt. Jej kalorická hodnota je veľmi nízka až nulová, nezvyšuje hladinu krvného cukru.

Maltodextrín
Sukralóza
Xantánová guma

Zahusťovadlo

Kyselina citrónová

Regulátor kyslosti

 

Aróma čiernej ríbezle

Technológia
Plast - PP Plast - PP

PP (#5):  Polypropylene (PP). Polypropylén je v súčastnosti jeden z najpoužívanejších plastov pre baliaci materiál.

Je ho možné považovať za bezpečný.

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.