Activstar - Activ Balance

30 kapsúl
26,49 €
Váha 12 g

Napomáha telu zachovať si optimálnu rovnováhu. Prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k normálnej činnosti štítnej žľazy.

Dávkovanie: 1 kapsulu denne, po jedle, zapiť pohárom vody.

Materiál
 

Jód (0.15 mg, jodid draselný), Selén (0.055 mg, L-seleno-methionín), Zinok (10 mg, mliečnan zinočnatý), Inulín (270 mg)

Jód

Prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k normálnej činnosti štítnej žľazy.

Selén

Pôsobí ako antioxidant blokujúci škodlivé molekuly nazývané voľné radikály, ktoré poškodzujú DNK.

 

 

Zinok

Nachádza sa v každej bunke. Je potrebný pri syntéze DNK (genetického materiálu) a vytváraní nových tkanív.

(viď Laktát zinočnatý)

Inulín

Čakanková vláknina - má prebiotický efekt. Jej kalorická hodnota je veľmi nízka až nulová, nezvyšuje hladinu krvného cukru.

 

Horečnaté soli mastných kyselín - protihrudkujúca látka

Technológia
Plast - PET Plast - PET

Polyetyléntereftalát (skratky PETPTEPETEPETP resp. PET-P) je termoplast zo skupiny polyesterov, ktorý sa používa často ako obalový materiál na potraviny, nápoje a iné kvapaliny.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.