Activstar - Activ C anti age

(citrón)
Produkt je dostupný v externom sklade
Váha 230 g

60 dávok

Prášok so sladidlom rastlinného pôvodu na prípravu instantného nápoja s citrónovou príchuťou s obsahom :

  • kolagénu
  • prírodným vitamínom C (acerola)
  • kyselinou hyalurónovou

 

Materiál
 

Vitamín C - kyselina askorbová (80 mg), Stévia - Stevia rebaudiana (30 mg, glikozidy), Kyselina hyalurónová (20 mg, sodná soľ), Kolagén (3000 mg, hydrolyzovaný bravčový), Acerola - Malpighia glabra (25% plodu), Kyselina citrónová, Hydrogénuhličitan sodný, Uhličitan horečnatý

Vitamín C - kyselina askorbová Vitamín C - kyselina askorbová

Podporuje celkovo dobrý zdravotný stav a chráni telo pred infekciami, traumami a stresom. Pôsobí ako antioxidant. Podieľa sa na vytváraní kolagénu. Pleť potrebuje vitamín C.

Vyfajčenie 1 cigarety dokáže spotrebovať 120 mg vitamínu C, prežitie veľkej emócie až 2000 mg.

Stévia - Stevia rebaudiana

Toto prírodné sladidlo nemá žiadne kalórie, je perfektným pomocníkom pri chudnutí.

Kyselina hyalurónová

Je súčasťou bunkových stien organizmu. Spomaľuje starnutie. Účinne redukuje vrásky.

Kolagén

Bielkovina nevyhnutná pre zdravé zuby, kosti, ďasná, chrupavky a kožu. Jej tvorbu ovplyvňuje vitamín C.

Acerola - Malpighia glabra

Vedecké výskumy ukázali, že acerola je schopná zvýšiť účinky iných výživových doplnkov, pomáha zvýšiť ich antioxidačné účinky.

Kyselina citrónová

Regulátor kyslosti

Hydrogénuhličitan sodný

Regulátor kyslosti

Uhličitan horečnatý

Protihrudkujúca látka.

 

Aróma citrón

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.