Activstar - Activ Kanabis sprej

150ml
24,99 €
Objem 150 ml

1000 - 1100 aplikácií

Extrakt z listov konope siatej (Cannabis sativa) v sprejovej forme. Má protizápalové, antibakteriálne, protialergické a regeneračné účinky na pokožku.

Activ Kanabis odporúčame používať pri rôznych formách ekzémov a na problematickú pleť. Všeobecne konopný extrakt zlepšuje kvalitu pokožky a vlasov.

Použitie: Nastriekajte 1 – 2 streknutia na postihnuté miesto a nechajte pôsobiť.
Materiál
 

Konopa siata - Cannabis sativa

Konopa siata - Cannabis sativa

Extrakt z konope je bohatý na bielkoviny, vitamín E, mastné kyseliny (hlavne palmitová, stearová, olejová, linolová a linolenová).

 

Voda, alkohol, extrakt z listov konopy siatej (Cannabis sativa)

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.