Activstar - Activ Life sprej

Produkt je dostupný v externom sklade
Objem 150 ml

1000 - 1100 aplikácií

Pôsobí na vzpruženie a osvieženie organizmu. Napomáha celkovému zlepšeniu fyzickej výkonnosti.

Pôsobí na psychické povzbudenie. Prispieva k opätovnému prebudeniu mužskej sily a potencie.

Posilňuje sexuálne libido a potenciu mužov a žien. Dodáva silu a energiu v bežnom živote.

Materiál
 

Kotvičník zemný - Tribulus terrestris, Maca - Žerucha peruánska - Lepidum meyenii, Všehoj ázijský - Panax ginseng, Parcha liečivá - Phaponticum carthamoides, Damiána - Turnera diffusa, Guarana - Paulínia nápojová - Paulinia cupana, Rozchodnica ružová - Rhodiola rosea, L-arginín alfa-ketoglutarát - AKG

Kotvičník zemný - Tribulus terrestris

Jeho pravidelné užívanie zvyšuje intenzitu rastu svalovej hmoty ako aj nárast fyzickej i psychickej výkonnosti. Okrem toho prispieva k regenerácii svalov.

Maca - Žerucha peruánska - Lepidum meyenii Maca - Žerucha peruánska - Lepidum meyenii

Je pre svoje účinky nazývaná "Peruánskou modrou tabletkou". Prispieva k normálnej funkcii mozgovej činnosti.

Všehoj ázijský - Panax ginseng

Všeobecne sa používa na zlepšenie duševných a fyzických schopností, pri slabosti, vyčerpaní a únave organizmu.

Parcha liečivá - Phaponticum carthamoides

Maral stimuluje funkciu pohlavných žliaz a má silné afrodiziakálne účinky. Zvyšuje trpezlivosť a upokojuje.

Damiána - Turnera diffusa

U žien pomáha dosiahnuť vyvrcholenie. Ľudová medicína doporučuje užívanie tejto rastlinky pri pocitoch úzkosti, stresu a depresie.

Guarana - Paulínia nápojová - Paulinia cupana

Podporuje fyzickú a psychickú aktivitu a prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a látkovej premene tukov. Mierne zvyšuje atletický výkon a športovú výdrž. Stimuluje nervový systém zmierňuje fyzickú a psychickú únavu. Guarana zlepšuje pamäť a sústredenie.

Rozchodnica ružová - Rhodiola rosea

Má priaznivý efekt na zníženie depresie, zlepšenie fyzického stavu a k zníženiu únavy.

L-arginín alfa-ketoglutarát - AKG

Podporuje syntézu svalových bielkovín, stimuluje produkciu vlastného rastového hormónu.

(viď L-arginín)

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.