Bewit - Esenciálna voda z ruže

Produkt je dostupný v externom sklade

Zmyselná esenciálne voda z ruže je ako stvorená pre zrelú, precitlivenú a vysušenú pleť.

Osviežte si tak aj vy pleť esenciálne vodou z ruže a vnesiete jej pôvab do svojho starajúceho rituálu. A nemajte žiadne obavy, jej využitie je pozoruhodne univerzálny pre každý typ pokožky. Dúšok vlahy s nezameniteľnou vôňou si tak môžete dopriať osviežujúcim nástrekom kedykoľvek počas dňa.

Hydratačné, spevňujúce a upokojujúce účinky esenciálne vody z ruže robia radosť naozaj mnohým ženám po celom svete. Medzi jej ďalšie úžasné vlastností patrí aj zmiernenie prejavov ružovky či ekzémov.
Benefity, ktoré vašej pleti, krku a telu dopraje esenciálne voda z ruže:

  • Tonizácia - vyrovnáva pH pokožky, jemne ju vyčistia, osviežia a revitalizuje
  • Je vhodná pre zrelú, citlivú a suchú pokožku - skvelá k odlíčeniu alebo ošetreniu v oblasti očí
  • Upokojí pleť po holení či po opaľovaní slnkom
  • Je skvelá na zafixovanie make-upu alebo ako alternatíva k parfému
  • Vábivá vôňa pôsobí ako silné afrodiziakum

 
Pôvod a pestovanie: India

Ruža sa pestuje hlavne v Bulharsku, ďalej potom v Turecku a v menšej miere v Tunisku, Číne a Indii. Čo sa týka kvality éterických olejov, experti tvrdia, že ruže pestované v nadmorských výškach 1000 - 2700 m n. m. Na Balkáne sú ďaleko lepšie ako ruže pestované v nižších polohách.

 
Návod na použitie:

  • Aplikujte na pleť, krk a telo ako súčasť svojej rutinnej starostlivosti.
  • Esenciálne vodu z ruže môžete používať ľubovoľne po celý deň k hydratácii a osvieženiu ako tonikum. Rovnako tak ju môžete použiť do pleťových masiek alebo ju kombinovať s ďalšími esenciálnymi vodami.
  • Pre kompletnú starostlivosť a obnovenie ochrannej hydro-lipidovej bariéry ju kombinujte s našimi luxusnými BEWIT kozmetickými prípravkami z rady BEWIT Holistica COSMETICS.

 

História

Kráľovná kvetov, ktorá si zabezpečila mimoriadne postavenie v mnohých starých civilizáciách.

"Ruža, hoci zvaná inak, voňala by rovnako", takto Shakespeare popísal pred dávnym časom jedinečnosť tejto podmanivej kráľovnej kvetín.

Ruža, pôvabná rastlina s hodvábnym okvetím totiž nielen krásou oplýva, ale tiež ju rozdáva. Svoje o tom vie aj samotná Kleopatra, ktorá v už dobách starovekého Egypta vďačila ružové vode za zamatovo hebkú pokožku.

História vonných látok je hlboko spätá s ružou. Niet divu, že ju grécka poetka Sapfo nazvala "kráľovnou kvetín". Jej jemná vôňa s vysokou terapeutickou hodnotou jej zaistila mimoriadne postavenie v medicíne a parfumérii civilizácií starých Peržanov, Egypťanov, Indov, Grékov a Rimanov. Podľa orientálneho lekárstva pomáha liečiť zápaly a horúčosť. Zasvätenie ruže bohyňou lásky Afrodité z nej urobilo uznávanej afrodiziakum.

Materiál
 

Rosa Damascena Water, Citronellol, Geraniol, Eugenol

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.