Bewit - Palmarosa

Produkt je dostupný v externom sklade

Palmarosový esenciálny olej vonia jemne, sviežo, čerstvo a citrusovo.

Podobne ako ruže a pelargónie aj palmarosa odstraňuje "horúčosť" a má upokojujúce a zvlhčujúce funkcie (posilňuje energiu jin).

Na emocionálnej úrovni vo vás podporí schopnosť prispôsobiť sa voľnému prúdeniu a zároveň vyvolá pocit istoty. Citrónová, ruži podobná jemnosť jeho aróma je vyrovnávajúca, sťahujúca, rozptyľujúca i zhromažďujúca. Podobne ako ružový olej osviežuje srdce i myseľ a ako citrónový olej odstraňuje zaťaženie.

Ak často trpíte nervozitou a neistotou, nemáte radi zmeny a navyše sa ťažko vyrovnávate s neprítomnosťou milovaných ľudí, esenciálny olej Palmarosa vám pomôže tieto nepríjemné stavy prekonať.

Komerčne sa olej používa ako vôňa v mydlách, voňavkách a kozmetike, ale aj vo voňavých tabakoch.

Materiál
 

Palmarosa

Palmarosa

Harmonizuje vašu myseľ, ak sa cítite úzkostne, neisto, ste nervózny a ťažko znášate neprítomnosť ľudí, ktorých milujete.

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.