Activstar - Slim Tea

(Lemon)
98 g
28,99 €
Váha 98 g

Používa sa aj ako stimulant a potláča chuť do jedla, vďaka svojej aktívnej zložke synefrín.

  • výťažky prírodných extraktov pre silnejší efekt
  • rýchla príprava - nie je treba lúhovať
  • môže sa zaliať studenou, alebo teplou vodou do 65 stupňov C

Dávkovanie: 1 čajovú lyžičku dobre rozmiešať v 2 dl vody (nie vriacej)

Materiál
 

Horký pomaranč - Citrus aurantium (33 mg, extrakt 30% synephrinu), Zelený čaj - Camelia sinensis (200 mg, extrakt 50% polyferolu), Vitamín C - kyselina askorbová (40 mg, (L)), Maltodextrín, Kyselina citrónová, Uhličitan horečnatý

Horký pomaranč - Citrus aurantium

Obsahuje vitamíny A, B, C a P, flavonoidy, cukry, organické kyseliny a minerálne soli. Má revitalizujúci, povzbudzujúci účinok a eliminuje skorbut. Je žlčopudný, podporuje vyprázdnenie žlčníka. Používa sa aj ako stimulant a potláča chuť do jedla, vďaka svojej aktívnej zložke synefrín.

Zelený čaj - Camelia sinensis

Má silný osviežujúci účinok na organizmus, pri vysokom pracovnom výkone, alebo dlhodobej psychickej záťaži.

Vitamín C - kyselina askorbová Vitamín C - kyselina askorbová

Podporuje celkovo dobrý zdravotný stav a chráni telo pred infekciami, traumami a stresom. Pôsobí ako antioxidant. Podieľa sa na vytváraní kolagénu. Pleť potrebuje vitamín C.

Vyfajčenie 1 cigarety dokáže spotrebovať 120 mg vitamínu C, prežitie veľkej emócie až 2000 mg.

Maltodextrín
Kyselina citrónová

Regulátor kyslosti

Uhličitan horečnatý

Protihrudkujúca látka.

 

Citrónový prášok, citrónová aróma

Technológia
Plast - PET Plast - PET

Polyetyléntereftalát (skratky PETPTEPETEPETP resp. PET-P) je termoplast zo skupiny polyesterov, ktorý sa používa často ako obalový materiál na potraviny, nápoje a iné kvapaliny.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.