Bewit - Zmes Antis

Produkt je dostupný v externom sklade

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) BEWIT ANTIS oceníte v situáciách, keď čelíte nadmernej aktivite a prepracovanosti a túžite podporiť pocit spokojnosti, šťastia, pokoja a mieru.

Vdychovanie vôní, ktoré majú upokojujúce účinky je overenou možnosťou, ako uľaviť pocitom napätia a zmätku.

Významnou zložkou zmesi BEWIT ANTIS sú citrusové esencie - pomaranč a bergamot. Obe majú teplé, svieža a sladká aróma, ktoré pomáha navodiť pocit pokoja a optimizmu. Hodí sa tiež pre perfekcionistov, pretože prináša uvoľnenie a jednoduchšie riešenie problémov najmä vtedy, keď nám ide o úspech a bojíme sa, že neobstojíte.

Levanduľová vôňa prispieva k lepšej relaxácii a spánku. V zmesi sú zastúpené tiež rebríček a yzop. Najmä ambiciózny a pracovití ľudia sa ľahko dostávajú do stavu, kedy stres a prílišná aktivita presiahnu únosnú hranicu. Trvalý tlak ľahko môže spôsobiť pocity depresie a môže dospieť až do stavu "vyhorenia" a straty motivácie.

Spúšťačom depresie môže byť aj strata zamestnania, ktorá súvisí so stratou životného ciele a vízie. Schopnosť prejavovať a presadzovať svoju vôľu je rozvinutá, ale nie je v rovnováhe.

Zmes olejov ANTIS má oslobodzujúci účinok. Uvoľňuje psychické bloky a uzly vzniknuté pri potláčaní emócií. Pomáha prekonať pocit obete a nespokojnosti. Podporuje schopnosť odpúšťať a súcitiť.

Veľkou výhodou 100% prírodných esenciálnych olejov je, že dokážu súčasne pôsobiť na mnohých úrovniach a mnohými mechanizmami. Vzájomným spolupôsobením jednotlivých esenciou v zmesi je dosiahnutý silný synergický efekt.

Môžete využiť silu myšlienky podporiť svoje telo i myseľ pozitívne afirmácií a vizualizácií harmonického stavu: "Som zdravý (á), moja životná energia podporuje moju psychiku aj všetky moje tkanivá a orgány. Stresy, depresia, negatívne emócie a napätie sú preč. Cítim sa skvele. Na mojej tvári sa objavil jemný úsmev".

Upozornenie: Vzhľadom k prevažujúci citrusové zložke sa vyhnite aplikácii na kožu, ktorá bude v nasledujúcich 24 hodinách vystavená priamemu slnečnému svetlu alebo UV žiareniu.

Materiál
 

Bergamot - Citrónovník bergamotový

Bergamot - Citrónovník bergamotový

Bergamotová vôňa vo vás znovu prebudí spontánnosť a optimizmus, odpočinutie a bezstarostnosť.

 

Pomaranč (Citrus sinensis oil), Bergamot (Citrus bergamia oil), Rebríček (Achillea millefolium oil), Levanduľa Kašmír (Lavandula angustifolia oil), Ruža damascénska (Hyssopus officinalis oil), Rumanček Kamilkový (Matricaria chamomilla oil), Ruman (Chamaemelum nobile oil), Medovka (Melissa officinalis oil), Slamienka Francúzska (Helichrysum italicum oil)

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.