Bewit - Zmes Clean Home

Produkt je dostupný v externom sklade

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojim synergickým spojením môže podporiť pocit čistoty, pokoja a harmónie.

BEWIT CLEAN HOME - čistý domov, dom, čistí domácnosť, svojou prírodnou prirodzenou silou a svojím synergickým pôsobením môže pomôcť pri očiste a ochrane vášho prostredia doma, vo firme, na úrade, alebo kdekoľvek, kde sa chcete cítiť čisto, príjemne a bezpečne. Môžete dať pár kvapiek do difuzéru, do vody pri vytieraní a upratovaní, do klimatizácie, vzduchotechniky, alebo do vysávača a nechať pôsobiť silu účinných prírodných esencií.

Materiál
 

Céder himalájsky

Céder himalájsky

Dodáva silu v časoch krízy a pomáha zvládnuť vypäté emócie.

 

Citrón (Citrus limonum oil), Klinček (Caryophyllus aromaticus oil), Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil), Citronela (Cymbopogon nardus oil), Mäta poľná (Mentha arvensis oil), Kurkuma, koreň (Curcuma longa oil), Oregáno (Origanum vulgare oil), Aníz (Pimpinella anisum oil), Mäta pieporná (Mentha piperita oil), Tymian (Thymus vulgaris oil), Škorica list (Cinnamomum zeylanicum oil), Rozmarín (Rosmarinus officinalis oil), Rasca (Cuminum cyminum oil), Pomaranč (Citrus sinensis oil), Levanduľa Kašmír (Lavandula angustifolia oil), Borievka (Juniperus communis oil), Šalvia muškátová (Salvia sclarea oil), Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil), Céder Himalájsky (Cedrus deodara oil), Calamus (Puškvorec obyčajný) (Acorus calamus oil), Medovka (Melissa officinalis oil)

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.