Bewit - Zmes 33

5 ml
18,15 €
Na sklade: 1

Zmes 33 vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov s overenou účinnosťou v CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) môže svojím synergickým pôsobením podporiť pocit spokojnosti, pokoj, pohodu a harmóniu. Môže podporovať a harmonizovať na úrovni tela, mysle i ducha.

Táto obľúbená zmes najkvalitnejších esenciálnych olejov BEWIT môže byť podporou našej harmónie. Inhaláciou sa jednotlivé zložky esenciálneho oleja dostanú do tela, kde môžu pomáhať pri harmonizácii. Veľkou výhodou esenciálnych olejov je, že dokážu súčasne pôsobiť na mnohých úrovniach a mnohými mechanizmami. Vzájomným spolupôsobením jednotlivých esencií v zmesi možno dosiahnuť silný synergický efekt.

Pokiaľ chcete zvoliť jediný olej, ktorý budete mať často pri sebe, možno to bude práve zmes BEWIT 33.

Materiál
 

Céder himalájsky, Boswellia serrata - kadidlo

Céder himalájsky

Dodáva silu v časoch krízy a pomáha zvládnuť vypäté emócie.

Boswellia serrata - kadidlo Boswellia serrata - kadidlo

Najdôležitejšou účinnou látkou kadidla je 11-keto kyselina boswellová KBA a AKBA, ktorá inhibuje enzým 5-lipooxygenázu a tým predchádza ochoreniam srdca, mŕtvici, onkologickým ochoreniam a aj Alzheimerovej chorobe.

 

Céder Himalájsky (Cedrus deodara oil), Pomaranč (Citrus sinensis oil), Bazalka (Ocimum basilicum oil), Citrónová tráva (Cymbopogon citratus oil), Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil), Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil), Klinček (Caryophyllus aromaticus oil), Citrón (Citrus limonum oil), Mäta poľná (Mentha arvensis oil), Mäta pieporná (Mentha piperita oil), Kadidlo (Boswellia serrata oil), Citronela (Cymbopogon nardus oil), Rasca (Cuminum cyminum oil), Fenikel (Foeniculum vulgare oil), Grapefruit (Citrus paradisi oil), Palina (Artemisia annua oil), Rozmarín (Rosmarinus officinalis oil), Borovica (Pinus Sylvestris oil), Tea tree (Melaleuca alternifolia oil), Smrek (Picea abies oil), Kardamom (Elettaria cardamomum oil), Pačuli (Pogostemon cablin oil), Oregáno (Origanum vulgare oil), Geránie (Pelargónie) (Pelargonium graveolens oil), Zeler semená (Apium graveolens oil), Majorán (Origanum majorana oil), Zázvor (Zingiber officinalis oil), Levanduľa Kašmír (Lavandula angustifolia oil), Slamienka Francúzska (Helichrysum italicum oil), Medovka (Melissa officinalis oil), Rumanček Kamilkový (Matricaria chamomilla oil), Vetiver (Vetiveria zizanoides oil), Ruža stolistá (Rosa centifolia oil)

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.