Bewit - Zmes Suby C1

Produkt je dostupný v externom sklade

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojim synergickým spojením môže podporiť silu a harmóniu.

Táto vyvážená zmes najkvalitnejších esenciálnych olejov môže byť vašou obľúbenou podporou. Dajte si pár kvapiek do difuzéra a nechajte zmes silných voňavých silíc pôsobiť na vaše telo a myseľ. Zmes je obľúbená ráno.

Využite silu myšlienky a podporte svoje telo i myseľ pozitívne afirmácií: "Moje telo robí všetko pre to, aby bolo v harmónii a zdravé. Schopnosti telá sú veľké. Telo môže svojimi schopnosťami prekonať aj najzávažnejšie problémy. Som v pokoji. Som zdravý (á)."

Materiál
 

Céder himalájsky, Boswellia serrata - kadidlo

Céder himalájsky

Dodáva silu v časoch krízy a pomáha zvládnuť vypäté emócie.

Boswellia serrata - kadidlo Boswellia serrata - kadidlo

Najdôležitejšou účinnou látkou kadidla je 11-keto kyselina boswellová KBA a AKBA, ktorá inhibuje enzým 5-lipooxygenázu a tým predchádza ochoreniam srdca, mŕtvici, onkologickým ochoreniam a aj Alzheimerovej chorobe.

 

Kurkuma koreň (Curcuma longa oil), Klinček (Caryophyllus aromaticus oil), Céder Himalájsky (Cedrus deodara oil), Bazalka (Ocimum basilicum oil), Citrónová tráva (Cymbopogon citratus oil), Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil), Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil), Pomaranč (Citrus sinensis oil), Kadidlo (Boswellia serrata oil), Citrón (Citrus limonum oil), Mäta poľná (Mentha arvensis oil), Citronela (Cymbopogon nardus oil), Mäta pieporná (Mentha piperita oil), Rasca (Cuminum cyminum oil), Grapefruit (Citrus paradisi oil), Fenikel (Foeniculum vulgare oil), Borovica (Pinus Sylvestris oil), Palina (Artemisia annua oil), Rozmarín (Rosmarinus officinalis oil), Tea tree (Melaleuca alternifolia oil), Smrek (Picea abies oil), Levanduľa Kašmír (Lavandula angustifolia oil), Zázvor (Zingiber officinalis oil), Kardamom (Elettaria cardamomum oil), Oregáno (Origanum vulgare oil), Geránie (Pelargónie) (Pelargonium graveolens oil), Zeler semená (Apium graveolens oil), Majorán (Origanum majorana oil), Pačuli (Pogostemon cablin oil), Medovka (Melissa officinalis oil), Slamienka Francúzska (Helichrysum italicum oil), Rumanček Kamilkový (Matricaria chamomilla oil), Vetiver (Vetiveria zizanoides oil), Kadidlo (Boswellia carterii) (Boswellia carterii oil), Ruža stolistá (Rosa centifolia oil), Myrha (Commiphora myrrha oil), Kadidlo (Boswellia frereana) (Boswellia frereana oil), Santalové drevo (Sandalwood) (Santalum Album oil)

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.