Varianty

150 ml
31,00 €

1000 - 1100 aplikácií

Prispieva k posilneniu vlasových folikulov a k rastu vlasov, obmedzuje ich oslabenie a vypadávanie. Podporuje rast vlasov jednoduchým ošetrením.

Dávkovanie: Aplikujte postrek na vlasovú časť hlavy a jemne vymasírujte.

Materiál

Zelený čaj - Camelia sinensis, Žihľava dvojdomá - Urtica dioica, Žeňšeň päťlistý - Gynostemma pentaphyllum, Indický egreš - Embilika officinalis, Lopúch väčší - Arctium lappa, Breza bradavičnatá - Betula pendula, Koloidný zinok, Etanol, Voda

Zelený čaj - Camelia sinensis

Má silný osviežujúci účinok na organizmus, ktorý je vystavovaný vysokému pracovnému výkonu alebo dlhodobej psychickej záťaži.

Žihľava dvojdomá - Urtica dioica

Normálna funkcia prostaty, normálna funkcia kardiovaskulárneho systému, normálna činnosť ľadvín - vylučovanie, osvieženie tela, vitalita + energia.

Žeňšeň päťlistý - Gynostemma pentaphyllum

Je zaraďovaný medzi antioxidanty, adaptogény a antistresory či harmonizátory. Priaznivo ovplyvňuje funkcie celého organizmu a prispieva k zdravým a silným vlasom.

Indický egreš - Embilika officinalis

Je doporučovaný k vyživovaniu všetkých telesných tkanív (aj vlasov a vlasových folikulov), má aj dezinfekčné vlastnosti.

Lopúch väčší - Arctium lappa

Dlhé roky sú známe jeho priaznivé účinky na rast vlasov, pomáha aj pri ich vypadávaniu a proti lupinám.

Breza bradavičnatá - Betula pendula

Podporuje rast vlasov a hlavne ich správnu, zdravú výživu.

Koloidný zinok

Nachádza sa v každej bunke. Je potrebný pri syntéze DNA (genetického materiálu) a vytváraní nových tkanív.

Etanol
Voda

§ Nariadenie EP 1924 2006, NARIADENIE KOMISIE EU č. 1047 2012, Nariadenie 432 2012, Stanovisko UVZ SR 04.04.2013, Stanovisko UVZ SR 18.06.2013 §

Informácie uvedené na stránkach sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov. Uvedené informácie sú prezentované len so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania a informácií. Slobodu prejavu a právo na informácie zaručuje Ústavný zákon. Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

0