Activstar - Activ 3

(čierna ríbezľa)
Váha 230 g

60 dávok

Dávkovanie : 1 x denne 1 dávku prášku, dobre rozpustiť v 3 dl vody

Unikátna zmes synergicky pôsobiacich prírodných látok a informácie o ich klinických štúdiách a skúsenostiach pri aktivácií samoozdravovacích procesov a pri zvyšovaní obranyschopnosti organizmu.

Materiál

Aróma čiernej ríbezle

Kordyceps - Cordyceps sinensis (500 mg, 5:1), Shiitake - Lentinula edodes (500 mg, 30%), Reishi - Ganodema lucidum (500 mg, 8:1), Acerola - Malpighia glabra (25% prírodného vitamínu C), Stévia - Stevia rebaudiana (glykozidy steviolu), Vitamín C - kyselina askorbová (80 mg), Inulín, Maltodextrín, Sukralóza, Xantánová guma, Kyselina citrónová

Kordyceps - Cordyceps sinensis Kordyceps - Cordyceps sinensis

Výťažok pomáha pri prechladnutí, zápaloch dýchacích ciest, močových ciest alebo tiež napomáha obnove pečene a obličiek.

Shiitake - Lentinula edodes Shiitake - Lentinula edodes

Vzácna huba pre jej liečivé účinky zamerané najmä na choroby horných dýchacích ciest, zlý krvný obeh a ťažkosti s pečeňou.

Reishi - Ganodema lucidum Reishi - Ganodema lucidum

Huba Reishi je vďaka svojim schopnostiam v Japonsku a Číne prezývaná aj ako huba večnej mladosti a nesmrteľnosti. Je výnimočná najmä svojimi imuno-stimulačnými schopnosťami.

Acerola - Malpighia glabra

Vedecké výskumy ukázali, že acerola je schopná zvýšiť účinky iných výživových doplnkov, pomáha zvýšiť ich antioxidačné účinky.

Stévia - Stevia rebaudiana

Toto prírodné sladidlo nemá žiadne kalórie, je perfektným pomocníkom pre chudnutie.

Vitamín C - kyselina askorbová Vitamín C - kyselina askorbová

Podporuje celkovo dobrý zdravotný stav a chráni telo pred infekciami, traumami a stresom. Pôsobí ako antioxidant. Podieľa sa na vytváraní kolagénu. Pleť potrebuje vitamín C.

Vyfajčenie 1 cigarety dokáže spotrebovať 120 mg vitamínu C, prežitie veľkej emócie až 2000 mg.

Inulín

Čakanková vláknina - má prebiotický efekt. Jeho kalorická hodnota je veľmi nízka až nulová, nezvyšuje hladinu krvného cukru.

Maltodextrín
Sukralóza
Xantánová guma

Zahusťovadlo

Kyselina citrónová

Regulátor kyslosti

Technológia
Plast - PP Plast - PP

PP (#5):  Polypropylene (PP). Polypropylén je v súčastnosti jeden z najpoužívanejších plastov pre baliaci materiál.

Je ho možné považovať za bezpečný.

§ Nariadenie EP 1924 2006, NARIADENIE KOMISIE EU č. 1047 2012, Nariadenie 432 2012, Stanovisko UVZ SR 04.04.2013, Stanovisko UVZ SR 18.06.2013 §

Informácie uvedené na stránkach sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov. Uvedené informácie sú prezentované len so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania a informácií. Slobodu prejavu a právo na informácie zaručuje Ústavný zákon. Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

0