Varianty

kus
1,39 €
Váha 12.78 g

Akáciová vláknina

  • Dokáže sa udržať v celej dĺžke čreva (v tenkom aj hrubom) a postupne sa uvoľňuje po dobu 24-48 hodín, čím sa odlišuje od ostatných vláknin
  • Je vhodná pre diabetikov, vegánov a vegetariánov
  • Uľahčuje vyprázdňovanie a nenadúva po nej, dokáže pretvoriť riedku stolicu na tvrdú
  • Podporuje osídlenie čreva bifidobaktériami a laktobacilmi
  • Chráni stenu hrubého čreva, aby sa cez ňu nedostali toxíny a škodlivé látky
  • Udržuje hladinu cukru v krvi (pre diabetikov) a udržiava hladinu cholesterolu v krvi

Prírodné Magnézium z morských rias

  • Odolné voči kyslému pH v žalúdku
  • Pomáha udržiavať správnu funkciu svalov a nervovej sústavy, srdcového rytmu, krvného tlaku a integritu kosti

 

Dávkovanie : celý obsah vrecúška rozmiešajte minimálne v 2 dl vody. Užívajte 1 vrecúško denne.

Materiál
 

prírodné magnézium z rias, jahodová aróma

 

Vápnik (157 mg), Draslík (115 mg), Horčík (278 mg), Akáciová vláknina (10000 mg), MSM - Metylsulfonylmetán (500 mg), Glykozidy steviolu, Kyselina jablčňá

Vápnik

Je pre človeka základnou živinou a súčasne je aj najrozšírenejším minerálom v našom tele.

99% z tohto prvku je uložených v kostiach a zuboch, zvyšné 1% nájdeme v telesných tkanivách a tekutinách. Celkovo jeho obsah v tele je na úrovni 700-1400 g.

Draslík

Je dôležitý minerálny prvok (alkalický kov), ktorý odborníci na výživu nazývajú makroprvkom, pretože je potrebný pri elektrochemických dejoch v organizme vo veľkých množstvách.

Horčík

V ľudskom tele sa podieľa na viac ako 300 rôznych biochemických reakciách a navyše 100 ezymatických procesoch.

Polovica horčíka sa v tele nachádza priamo v bunkách celého tela, zvyšok sa spolu s fosforom a vápnikom ukladá v kostiach. Iba 1 % horčíka je v krvi.

(viď Laktát horečnatýSíran horečnatý)

Akáciová vláknina
MSM - Metylsulfonylmetán

Je odporúčaný pri zápalových ochoreniach kĺbov. Pre svoje protizápalové pôsobenie je vhodný aj ako doplnok celkovej liečby.

Glykozidy steviolu
Kyselina jablčňá

§ Nariadenie EP 1924 2006, NARIADENIE KOMISIE EU č. 1047 2012, Nariadenie 432 2012, Stanovisko UVZ SR 04.04.2013, Stanovisko UVZ SR 18.06.2013 §

Informácie uvedené na stránkach sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov. Uvedené informácie sú prezentované len so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania a informácií. Slobodu prejavu a právo na informácie zaručuje Ústavný zákon. Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0