Activstar - Activ Body

(malina)
Produkt je dostupný v externom sklade

Alternatívy

Váha 230 g

60 dávok

Unikátna zmes synergicky pôsobiacich prírodných látok a informácie o ich klinických štúdiách a skúsenostiach pri ochrane pohybového ústrojenstva .

Dávkovanie: 1 dávku denne, rozpustiť v 3 dl vody

Materiál
 

MSM - Metylsulfonylmetán (1000 mg), Glukosamín sulfát (500 mg), Chondroitín sulfát (150 mg), Vitamín C - kyselina askorbová (120 mg), Vitamín D (D3 0.0025 mg), Vápnik - Ovovital, Maltodextrín, Inulín, Acerola - Malpighia glabra, Stévia - Stevia rebaudiana (glykozidy), Sukralóza, Kyselina citrónová, Uhličitan horečnatý, Xantánová guma

MSM - Metylsulfonylmetán

Je odporúčaný pri zápalových ochoreniach kĺbov. Pre svoje pôsobenie je vhodný aj ako doplnok pri uzdravení.

Glukosamín sulfát

Glukosamín sulfát je bázickým derivátom glukózy, ktorý sa používa ako pomocný prostriedok na zmiernenie zápalu a bolestí kĺbov, šliach, kĺbových puzdier, ďalej k zlepšeniu degeneratívnych procesov postihujúcich medzistavcové platničky.

Chondroitín sulfát

Je to polysacharid. Má silný záporný náboj a tým pomáha osmoticky zadržiavať vodu, čím dáva chrupavke pružnosť.

Vitamín C - kyselina askorbová Vitamín C - kyselina askorbová

Podporuje celkovo dobrý zdravotný stav a chráni telo pred infekciami, traumami a stresom. Pôsobí ako antioxidant. Podieľa sa na vytváraní kolagénu. Pleť potrebuje vitamín C.

Vyfajčenie 1 cigarety dokáže spotrebovať 120 mg vitamínu C, prežitie veľkej emócie až 2000 mg.

Vitamín D

Nenahraditeľný na vstrebávanie vápnika a fosforu, tiež na tvorbu kostí a zubov.

Vápnik - Ovovital

Veľmi efektívny pri zmiernení osteoporózy, porúch metabolizmu vápnika a na urýchlenie hojenia zlomenín.

Maltodextrín
Inulín

Čakanková vláknina - má prebiotický efekt. Jej kalorická hodnota je veľmi nízka až nulová, nezvyšuje hladinu krvného cukru.

Acerola - Malpighia glabra

Vedecké výskumy ukázali, že acerola je schopná zvýšiť účinky iných výživových doplnkov, pomáha zvýšiť ich antioxidačné účinky.

Stévia - Stevia rebaudiana

Toto prírodné sladidlo nemá žiadne kalórie, je perfektným pomocníkom pri chudnutí.

Sukralóza
Kyselina citrónová

Regulátor kyslosti

Uhličitan horečnatý

Protihrudkujúca látka.

Xantánová guma

Zahusťovadlo

 

Malinový prášok, aróma malina

Technológia
Plast - PP Plast - PP

PP (#5):  Polypropylene (PP). Polypropylén je v súčastnosti jeden z najpoužívanejších plastov pre baliaci materiál.

Je ho možné považovať za bezpečný.

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.