Activstar - Activ Power Sport

(zelené jablko)
Produkt je dostupný v externom sklade
Váha 386 g

Tento produkt bol vyvíjaný v spolupráci s všeobecným fitnes trénerom Jurajom Veselom. Produkt je zameraný na energiu pred fyzickou aktivitou a regeneráciu po tréningu.

Prášok na prípravu instantného nápoja s príchuťou zeleného jablka, s vitamínmi, minerálnymi látkami. Výživový doplnok pre aktívnych športovcov.

Návod na použitie:
  • Odporúčaná denná dávka je  2-4 čajové lyžičky prášku rozpustíte v 300 ml vody a vypite.
  • Užívajte 30 - 60 minút pred fyzickou aktivitou, alebo tréningom.
  • Odporúčame na prípravu nápoja použiť šejk.
  • Prípadné nerozpustné zrazeniny nie sú na škodu.
Materiál
 

Kreatín (3000 mg, monohydrát), Guarana - Paulínia nápojová - Paulinia cupana (300 mg), Kofeín (10%), L-glutamín (2000 mg), Taurín (1000 mg), L-citrulín (1000 mg), L-leucín (1000 mg), L-izoleucín (500 mg), L-valín (500 mg), Draslík (400 mg), Horčík (150 mg), Vitamín B1 - Tiamín (1.1 mg), Vitamín B6 - Pyridoxín (1.4 mg), Vitamín B12 (2,5 µg), Vitamín C - kyselina askorbová (80 mg), Vitamín D (5 µg, D3), Zinok (10 mg), Izomaltulóza, Maltodextrín, Citrát tridraselný, Dextróza, Zinok - Laktát zinočnatý, Kyselina citrónová, Horčík - Laktát horečnatý

Kreatín

Zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia.

Guarana - Paulínia nápojová - Paulinia cupana

Podporuje fyzickú a psychickú aktivitu a prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a látkovej premene tukov. Mierne zvyšuje atletický výkon a športovú výdrž. Stimuluje nervový systém zmierňuje fyzickú a psychickú únavu. Guarana zlepšuje pamäť a sústredenie.

Kofeín

Má povzbudzujúce účinky na centrálnu nervovú sústavu.

L-glutamín

Zabraňuje katabolizovaniu (strate) svalovej hmoty.

Taurín

Všeobecne pomáha optimalizovať prekrvenie mozgu, tonizovať organizmus, zvyšovať koncentráciu, fyzický výkon, rýchlosť reakcií a pripraviť telo na zvýšenú záťaž s celkovým pocitom pohody. Taurín ochraňuje mozog pred neurotoxickým pôsobením iných aminokyselín. Chráni tak nervové bunky pred poškodením.

L-citrulín

Zvyšuje energiu a stimuluje imunitný systém.

L-leucín

Vetvená aminokyselina, ktorú si telo nedokáže samo syntetizovať z dostupných zdrojov, preto ju živočíchy musia prijímať z potravy.

L-izoleucín

Vetvená aminokyselina, ktorú si telo nedokáže samo syntetizovať z dostupných zdrojov, preto ju živočíchy musia prijímať z potravy.

L-valín

Vetvená aminokyselina, ktorú si telo nedokáže samo syntetizovať z dostupných zdrojov, preto ju živočíchy musia prijímať z potravy.

Draslík

Je dôležitý minerálny prvok (alkalický kov), ktorý odborníci na výživu nazývajú makroprvkom, pretože je potrebný pri elektrochemických dejoch v organizme vo veľkých množstvách.

Horčík

V ľudskom tele sa podieľa na viac ako 300 rôznych biochemických reakciách a navyše na 100 enzymatických procesoch.

Polovica horčíka sa v tele nachádza priamo v bunkách celého tela, zvyšok sa spolu s fosforom a vápnikom ukladá v kostiach. Iba 1 % horčíka je v krvi.

(viď Laktát horečnatýSíran horečnatý)

Vitamín B1 - Tiamín

Upravuje funkcie periférnych nervov.

Vitamín B6 - Pyridoxín

Spomaľuje rast nádorov, chráni bunky pred zmutovaním.

Vitamín B12

Je nositeľom životnej energie.

Vitamín C - kyselina askorbová Vitamín C - kyselina askorbová

Podporuje celkovo dobrý zdravotný stav a chráni telo pred infekciami, traumami a stresom. Pôsobí ako antioxidant. Podieľa sa na vytváraní kolagénu. Pleť potrebuje vitamín C.

Vyfajčenie 1 cigarety dokáže spotrebovať 120 mg vitamínu C, prežitie veľkej emócie až 2000 mg.

Vitamín D

Nenahraditeľný na vstrebávanie vápnika a fosforu, tiež na tvorbu kostí a zubov.

Zinok

Nachádza sa v každej bunke. Je potrebný pri syntéze DNK (genetického materiálu) a vytváraní nových tkanív.

(viď Laktát zinočnatý)

Izomaltulóza
Maltodextrín
Citrát tridraselný
Dextróza
Zinok - Laktát zinočnatý

Zinok má dôležitú úlohu v aktivitách viac než stovky enzýmov.

(viď. Zinok)

Kyselina citrónová

Regulátor kyslosti

Horčík - Laktát horečnatý

Je nevyhnutným stavebným prvkom živých organizmov. Viac ako 300 enzýmov používa ióny horčíka pre svoju katalytickú činnosť.

(viď Horčík)

 

Aróma zelené jablko

Technológia
Plast - PP Plast - PP

PP (#5):  Polypropylene (PP). Polypropylén je v súčastnosti jeden z najpoužívanejších plastov pre baliaci materiál.

Je ho možné považovať za bezpečný.

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.