Vitamín K2 MK-7

Zásadne ovplyvňuje metabolizmus vápniku, prispieva k normálnemu prúdeniu krvi a pomáha udržovať cievy zdravé.
 

Forma MK-7 je jedna z najkvalitnejších nakoľko má dlhú dobu využiteľnosti v ľudskom tele.

V kostnom tkanive je vitamín K2 rozhodujúci pre tvorbu zdravých, silných kostných matríc. V skutočnosti kvalita kostí závisí od prítomnosti dostatočného vitamínu K2.

Úloha vitamínu K2 pri zabezpečovaní zdravých ciev sa sústreďuje okolo svojej schopnosti podporovať a regulovať správny metabolizmus vápnika v cievnych štruktúrach, ale aj inde v tele.

Vitamín K2 funguje najlepšie v kombinácii s vitamínom D3. Vitamín D3 prispieva k lepšiemu využitiu vápnika a k udržaniu jeho dostatočnej hladiny v krvi.

Kombinácia vitamínu K2 a D3 zaistí kvalitné rozdelenie vápnika medzi kosti a krv.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

0

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.