Bewit - Zmes E-SMO

Produkt je dostupný v externom sklade

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojim synergickým spojením môže podporiť pocit očisty, ochrany, bezpečia, pokoj, pohodu a harmóniu. Môže podporovať a harmonizovať na úrovni tela, mysle i ducha.

Táto vyvážená zmes esenciálnych olejov môže byť podporou a ochranou pri redukcii pri očiste od účinkov elektrosmogu. Pôsobenie zmesi môže byť pomocou pri organizme špeciálne v situáciách vystavenia pôsobeniu elektrosmogu. Veľkou výhodou esenciálnych olejov je, že dokážu súčasne pôsobiť na mnohých úrovniach a mnohými mechanizmami. Vzájomným spolupôsobením jednotlivých esencií v zmesi dosahuje silný synergický efekt.

Materiál
 

Céder himalájsky, Boswellia serrata - kadidlo

Céder himalájsky

Dodáva silu v časoch krízy a pomáha zvládnuť vypäté emócie.

Boswellia serrata - kadidlo Boswellia serrata - kadidlo

Najdôležitejšou účinnou látkou kadidla je 11-keto kyselina boswellová KBA a AKBA, ktorá inhibuje enzým 5-lipooxygenázu a tým predchádza ochoreniam srdca, mŕtvici, onkologickým ochoreniam a aj Alzheimerovej chorobe.

 

Céder Himalájsky (Cedrus deodara oil), Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil), Citrónová tráva (Cymbopogon citratus oil), Klinček (Caryophyllus aromaticus oil), Bazalka (Ocimum basilicum oil), Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil), Pomaranč (Citrus sinensis oil), Citrón (Citrus limonum oil), Mäta poľná (Mentha arvensis oil), Kadidlo (Boswellia serrata oil), Mäta pieporná (Mentha piperita oil), Citronela (Cymbopogon nardus oil), Grapefruit (Citrus paradisi oil), Fenikel (Foeniculum vulgare oil), Rasca (Cuminum cyminum oil), Palina (Artemisia annua oil), Tea tree (Melaleuca alternifolia oil), Rozmarín (Rosmarinus officinalis oil), Smrek (Picea abies oil), Borovica (Pinus Sylvestris oil), Pačuli (Pogostemon cablin oil), Zázvor (Zingiber officinalis oil), Oregáno (Origanum vulgare oil), Geránie (Pelargónie) (Pelargonium graveolens oil), Zeler semená (Apium graveolens oil), Majorán (Origanum majorana oil), Levanduľa Kašmír (Lavandula angustifolia oil), Kardamom (Elettaria cardamomum oil), Čierne Korenie (Piper nigrum oil), Rumanček Kamilkový (Matricaria chamomilla oil), Slamienka Francúzska (Helichrysum italicum oil), Vetiver (Vetiveria zizanoides oil), Medovka (Melissa officinalis oil), Myrha (Commiphora myrrha oil), Spikenard (Nardostachys jatamansi oil), Kadidlo (Boswellia frereana) (Boswellia frereana oil), Santalové drevo (Sandalwood) (Santalum Album oil), Kadidlo posvätné (Boswellia sacra) (Boswellia sacra oil)

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.